Siitek Security Oy
Siitek Security Oy
TURVALLISUUTTA JO VUODESTA 1985!
Olemme osa KST Vartiointia
Olemme osa KST Vartiointia
KÄY TUTUSTUMASSA MUIHIN PALVELUIHIMME

Palvelumme

Kameravalvonta järjestelmien avulla tiedät mitä yrityksesi tiloissa tapahtuu poissaollessasi.
Lue lisää
Hälytinjärjestelmän avulla pystytään nopeasti reagoimaan asiattomien liikkumiseen kiinteistössäsi.
Lue lisää
Kulunvalvontajärjestelmä auttaa pitämään asiattomat pois yrityksesi tiloista tai tietystä osasta yritystäsi.
Lue lisää
Havaitse mahdolliset palotilanteet ajoissa ja tunnista nopeasti vaaran sijainti palovaroitinjärjestelmän avulla.
Lue lisää
36

Vuotta turvatekniikkaa

870

Asiakasta

Siitek Security Oy - luotettava kumppani

TEITÄ PALVELEE

Tuomo Ruotsalainen

Tuomo Ruotsalainen

CEO
tuomo.ruotsalainen@siitek.com | +358 40 8471920
Mika Kurki

Mika Kurki

Järjestelmäasiantuntija
mika.kurki@siitek.com | +358 41 318 4884
Harri Juntunen

Harri Juntunen

Myynti ja Koulutus
harri.juntunen@siitek.com | +358 46 920 1509
Niki Koistinen

Niki Koistinen

Asentaja
niki.koistinen@siitek.com |
Jussi Kaarisalo

Jussi Kaarisalo

Asennuspäällikkö
jussi.kaarisalo@siitek.com | +358 40 705 9383
Pauli Pulkkinen

Pauli Pulkkinen

Asentaja
pauli.pulkkinen@siitek.com

REFERENSSIT

Siitek Security on toteuttanut työmaamme valvontaratkaisuja jo pitkän aikaa. Olemme saaneet nykyaikaisten toteutusten myötä säästöjä ja tehostaneet valvontaamme.
Ville Pirskanen

Ville Pirskanen

Vastaava mestari, Rakennusliike Lapti Oy Itä-Suomi

Kiinteistöissämme on asiaankuuluvat hälytinjärjestelmät jotka Siitek Security Oy on toimittanut pitkän yhteistyön aikana.
Jaakko Katainen

Jaakko Katainen

Kiinteistötyön johtaja, Siilinjärven seurakunta

Ota yhteyttä

    Nimesi (Pakollinen)

    Sähköpostiosoite (Pakollinen)

    Aihe

    KameravalvontaKulunvalvontaRikosilmoitinVuosihuolto

    Viestisi

    Yhteistyössä